Kúpelňové svietidlá

Nielen obývacia izba, kuchyňa či záhrada potrebuje svoje primerané osvetlenie. Aj kúpeľňa či toaleta si vyžaduje osvetlenie, ktoré bude aj esteticky pekné, tak aj funkčné, praktické a bezpečné.

Takmer každý z nás strávi prevažnú väčšinu dňa v práci. V dnešnej modernej, uponáhľanej dobe, ktorá je náročná  tak ako na Vašu fyzickú, tak na duševnú kondíciu, je potrebou ba dokonca nutnosťou, aby každý z Vás nabral na konci dňa sily a bol plný energie na druhý deň. Po náročnom dni v práci musíte samozrejme riešiť ďalšie rôzne veci aj doma. Po takomto namáhavom celodennom zhone, sa určite každý z Vás teší na to, až si vlezie pod horúcu sprchu, alebo si napustí teplú vaňu, kde svoje telo i dušu zregeneruje. Aký by to bol ale odpočinok, keby bola v kúpeľni tma, či nepríjemné ostré svetlo, z ktorého by Vás boleli oči. Aby ste nabrali novú energiu a cítili sa svieži na deň nasledujúci, je potrebné si vhodne osvetliť Vašu kúpeľňu, aby sa pre Vás táto miestnosť stala takzvanou odpočinkovou zónou.

Pri výbere osvetlenia do Vašej kúpeľne si môžete vyberať rôzne svietidlá ako sú centrálne osvetlenie, bodové osvetlenie, osvetlenie nad zrkadlo, sprchovací kút alebo vaňu. Osvetlenie v kúpeľni, či už chcete alebo nechcete, prichádza pomerne často do styku s vodou. Preto si vyberajte osvetlenie,  ktoré spĺňajú prísne bezpečnostné normy, čo sa týka práve styku s vodou. Kúpeľňové svietidlá musia byť vždy plne funkčné a  hlavne bezpečné.

Pri výbere osvetlenia sa určite rozhodujte podľa toho, kam svietidlo potrebujete umiestniť. Hlavne čo sa týka každej dámy, chceme sa páčiť pánom, preto je nutné aby sme si nad zrkadlo vybrerali také svetlo, ktoré nám bude vytvárať prirodzené svetlo a nebude vrhať tiene. Vyberajte preto starostlivo, aby ste svoj odraz v zrkadle dobre videli a nemali nad zrkadlom buď nepríjemne ostré alebo naopak zastreté svetlo.

Kúpeľňové osvetlenie je ale tiež veľmi dôležitý doplnok Vášho dizajnu, ktorý dodá vašej kúpeľni taký štýl, ktorý sa Vám práve hodí a máte ho radi. Ponuka je naozaj širokospektrálna a lákavá, preto neváhajte a vyberte si aj Vy kúpeľňové osvetlenie a tým oživte svoj kúpeľňový priestor.